Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej od 01.01.2021 do 31.12.2021 r

Na podstawie Art.37.1  pkt 2  lit. g ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r.   o finansach publicznych (t.j. Dz. U. z 2021 r. poz. 305, 1236, 1535, 1773, 1927, 1981, 2054, 2270, z 2022 r. poz. 583, 655.)zarząd jednostki samorządu terytorialnego podaje do publicznej wiadomości  wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej w okresie:

01.01.2021r. do 30.12.2021 r.                                                                                                                                                          

  1. Abel Krzysztof
  2. Adamczyk-Kobylarczyk Beata
  3. Ambroziak Dariusz
  4. Ambroziak Radosław
  5. Antoniewski Andrzej
  6. Antoniewski Grzegorz
  7. Antoniewski Krzysztof
  8. Augustyniak Bogusz
  9. Augustyniak Stanisław
  10. Bal Stanisław
  11. Bal Zenon
  12. Banat Stanisław
  13. Banat Tomasz
  14. Bąkowski Piotr
  15. Bednarczyk Justyna
  16. Bednarska Renata
  17. Biłek Sewery
  18. Blaźniak Elżbieta
  19. Błaszczyk Łukasz
  20. Błoch Edward
  21. Błoch Ilona
  22. Borowska Dorota
  23. Borowska Maria
  24. Bryl Piotr
  25. Brzozowski Tadeusz
  26. Cander Tomasz
  27. Cholewa Jolanta
  28. Cieślak Agnieszka
  29. Cieślik Małgorzata
  30. Comporek Monika
  31. Czajka Mirosława
  32. Czestkowski Piotr
  33. Czupryn Jan
  34. Czupryn-Kacperczyk Agnieszka
  35. Dobiech Mariusz
  36. Doliwa Paweł
  37. Doliwa Sławomir
  38. Dopieralska Małgorzata
  39. Dopieralski Mariusz
  40. Drewniak Kazimierz
  41. Drewniak Łukasz
  42. Duraj Wojciech
  43. Dykto Krzysztof
  44. Fater Piotr
  45. Figiel Roman
  46. Fisiak Aleksandra
  47. Fortuniak Krzysztof
  48. Frątczak Teodor
  49. Gabrysiak Sylwia
  50. Gajzler Agnieszka
  51. Gajzler Michał, Grzegorz
  52. Gaweł Jan, Wojciech
  53. Gaweł Mirosław
  54. Gaweł Tomasz
  55. Gertner Andrzej
  56. Gliwny Stanisław
  57. Gobucki Arkadiusz
  58. Golewski Andrzej
  59. Góra Andrzej
  60. Górecka Ewa
  61. Górecki Włodzimierz
  62. Grabarz Krzysztof
  63. Grabarz Waldemar
  64. Grabowska Elżbieta
  65. Grelus Zdzisława
  66. Grenda Andrzej
  67. Grzegorz Jarosław
  68. Grzegorz Krzysztof
  69. Grzejdziak Rafał
  70. Grzelczak Grzegorz
  71. Holwek Grzegorz
  72. Jabłoński Adrian
  73. Jach Mariusz
  74. Jach Rafał
  75. Jach Sebastian
  76. Jachowicz Jan
  77. Janecki Adam
  78. Janecki Wojciech
  79. Janicki Krzysztof
  80. Jankowska Agnieszka
  81. Jarmakowski Przemysław
  82. Jarmakowski Rafał
  83. Jaros Katarzyna
  84. Józefczyk Mariola
  85. Jurek Elżbieta
  86. Jurek Justyna
  87. Kacprzak Bartłomiej
  88. Kacprzak Michał
  89. Kamieniak Barbara
  90. Kania Jacek
  91. Keller Jarosław
  92. Kelnerowski Józef Paweł
  93. Kierzek Sylwester
  94. Klewin Marcin
  95. Klewin Mirosław
  96. Kluska Zbigniew
  97. Kobylarczyk Stefan
  98. Kochanek Szymon
  99. Kolasiński Wiktor
  100. Komorowska Dorota
  101. Kospin Ewa
  102. Kowal Paweł
  103. Kowalczyk Ewelina
  104. Kowalczyk Sylwia
  105. Kowaliński Michał
  106. Kraska Jarosław
  107. Kraska Piotr
  108. Kraska Zbigniew
  109. Kubiaczyk Paweł
  110. Kunicka Jadwiga
  111. Kunicki Jarosław
  112. Kupski Jarosław
  113. Kupski Marek
  114. Kuryłek Zygmunt
  115. Lewandowski Marek
  116. Lubrańska-Wojciechowska Katarzyna
  117. Łondka Piotr
  118. Madaj Mariusz
  119. Madej Mirosław
  120. Madej Wiesław
  121. Magier Iwona
  122. Majewski Grzegorz
  123. Malinowska Urszula
  124. Michalak Barbara
  125. Michalak Paweł
  126. Mierzejewski Krzysztof, Piotr
  127. Mik Zdzisława
  128. Miszczak Jan
  129. Miszczak Paweł
  130. Miszewski Arkadiusz
  131. Miszewski Damian
  132. Morawiec Michał
  133. Musiał Jarosław
  134. Muszyński Michał
  135. Nakonieczny Władysław
  136. Nowak Mariusz
  137. Opacka Maria
  138. Osełkowski Stanisław
  139. Osiecki Przemysław
  140. Owczarek Jakub Maciej
  141. Owczarek Mirosław
  142. Pałka Mariusz
  143. Pawelski Krzysztof
  144. Pawlak Aneta
  145. Pawlak Bogusława
  146. Pawlak Izydor
  147. Pawlak Krzysztof
  148. Pawlak Wiesław
  149. Pawlak Władysław
  150. Peska Elżbieta
  151. Peska Sławomir
  152. Piątkowski Andrzej
  153. Piecyk Marek
  154. Pietrasiak Grzegorz
  155. Pietrzak Zdzisław
  156. Pleszko Mariusz
  157. Pluciński Andrzej i Renata
  158. Rogaczewska Jolanta
  159. Rosiak Jacek, Wojciech
  160. Rosik Anna
  161. Rosiński Marek
  162. Rychłowski Andrzej
  163. Rzeźnik Małgorzata
  164. Skrodzka Zdzisława
  165. Sobanty Edmund
  166. Somorowska Joanna
  167. Stachelski Sebastian
  168. Stanisławski Witold
  169. Stańczyk Bartosz
  170. Stańczyk Mariusz
  171. Strzemecki Zbigniew, Jan
  172. Sulej Michał
  173. Suwalak Jerzy
  174. Szafulera Daruiusz
  175. Szafulera Tomasz
  176. Szczerkowski Krzysztof
  177. Szczerkowski Łukasz
  178. Szczesik Tomasz
  179. Szkudlarek Łukasz
  180. Szumigaj Mariusz
  181. Szydłowski Wojciech
  182. Szymańska Małgorzata
  183. Śpionek Grzegorz
  184. Śpionek Robert, Marcin
  185. Śpionek Tomasz
  186. Świderski Jakub
  187. Tomczak Mariola
  188. Trzeszczak Edward
  189. Tuzikiewicz Marek
  190. Ulewicz Bogdan, Bolesław
  191. Urbański Mirosław
  192. Walaszczyk Artur
  193. Walaszczyk Krzysztof
  194. Wąsek Rolisław
  195. Wąsowski Zbigniew
  196. Wieczorek Tomasz, Krzysztof
  197. Wierzbicki Sławomir
  198. Wiszowaty Jerzy
  199. Wiszowaty Maciej
  200. Wiszowaty Wojciech
  201. Witczak Andrzej
  202. Wlazło Sylwester
  203. Wojna Grzegorz
  204. Wojtaszczyk Stanisław
  205. Wolski Sylwester
  206. Woźniak Andrzej
  207. Woźniak Krzysztof
  208. Woźniak Wiesław
  209. Wódka Agnieszka
  210. Wójcik Jan
  211. Wróbel Dariusz
  212. Wróblewska Urszula
  213. Zajda Bartosz
  214. Zajda Paweł
  215. Zakrzewski Piotr Paweł
  216. Ziemba Grzegorz
  217. Ziemba Jarosław
  218. Zmudziński Maciej

Na podstawie Art.37.1  pkt 2  lit. f ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r.   o finansach publicznych (t.j. Dz. U. z 2021 r. poz. 305, 1236, 1535, 1773, 1927, 1981, 2054, 2270, z 2022 r. poz. 583, 655.)zarząd jednostki samorządu terytorialnego podaje do publicznej wiadomości 

f) wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym w zakresie podatków lub opłat udzielono ulg, odroczeń, umorzeń lub rozłożono spłatę na raty w kwocie przewyższającej łącznie 500 zł, wraz ze wskazaniem wysokości umorzonych kwot i przyczyn umorzenia

  1. Gorzela Karol:  umorzenie 1456 zł ważny interes podatnika
  2. Gabryańczyk Mariusz: umorzenie 4018 zł ważny interes podatnika
Wersja XML